II Zjazd Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki 29.09.2023

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w II Zjeździe Polskiego Towarzystwa Terapii Ręki i odbywającego się podczas XII Zjazdu Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki w dniach 29-30 września 2023 w Częstochowie.

To wyjątkowe wydarzenie ma za zadanie przedstawienie najnowszych metod leczenia i terapii najczęstszych schorzeń występujących w obrębie ręki w sposób nie tylko teoretyczny, ale przede wszystkim praktyczny. Dlatego zaproszeni wykładowcy (terapeuci ręki, fizjoterapeuci oraz terapeuci zajęciowi) przedstawią aspekty leczenia zachowawczego i operacyjnego, a dodatkowo uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktycznymi aspektami terapii pacjentów niestabilnością dolegliwościami bólowymi nadgarstka, z najczęstszymi neuropatiami i uszkodzeniami nerwów, po uszkodzeniu ścięgien zginaczy w obrębie ręki. Sesje zostały zaprogramowane w taki sposób, aby każdy z uczestników mógł poszerzyć nie tylko wiedzę, ale również praktykę co z pewnością przełoży się na podniesienie jakości pracy z pacjentami ze schorzeniami w obrębie ręki.

Koszt uczestnictwa za 1 dzień (20.09.2023) wynosi: 400 zł.

Język podstawowy wydarzenia: język polski. Prezentacje oraz wystąpienia gości zagranicznych zostaną opracowane w języku polskim.

Dla osób zainteresowanych istnieje możliwość zarejestrowania się na dwudniowe wydarzenie połączone z wykładami z zakresu chirurgii ręki, które poprowadzone zostaną w dniach 29-30.09.2023 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z PROGRAMEM WYDARZENIA oraz zapraszamy do rejestracji.

Do zobaczenia wkrótce w Częstochowie!